Kakashi Hatake Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Kakashi Hatake Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kakashi Hatake Tanıtım

+2
MacroIceTR
Anakin
6 posters
YazarMesaj
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Erkek Mesaj Sayısı : 311

Kakashi Hatake Tanıtım Empty
MesajKonu: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:04 am

Kakashi Hatake Tanıtım Narutokakashi0020 Kakashi Hatake Tanıtım 77401610

Kakashi Hatake Konoha jouninlerinden biridir.Kopyacı Ninja olarakda bilinir.Bu lakabının sebebi ise sol gözünün sharingan olması ve bu sayede rakibinin tekniklerini kopyalayabilmesidir.Çakra tipi elektriktir.Bu yüzden chidori , raikiri gibi tekniklerde oldukça ustadır.Babası eski Konoha ninjası olan Sakumo Hatakedir.Kakashi'nin Uchiha klanından olmamasına rağmen sharingan gözüne sahip olması Kakashi Gaiden adlı özel bir bölümde anlatılmıştır.Kakashi takım arkadaşları Rin , Uchiha Obito ve hocaları Namikaze Minato nam-ı diğer The Yellow Flash ile beraber 3.Shnobi Savaşında bir görev almıştır.Bu görev aynı zamanda Kakashinin jounin statüsünde çıkacağı ilk görevdir.Görev sırasında Namikazenin başka bir göreve gitmek zorunda kalmasıyla Kakashi görevin kaptanı olur.Ancak görev sırasında ekibin medikal ninjası Rin düşman shnobiler tarafından kaçırılır.Kakashi babasıyla aynı hatayı yaparak görevini tehlikeye atmak istememektedir.(Sakumo Hatake bir görev sırasında arkadaşlarını kurtarmak uğruna görevini hiçe saydığı için halk tarafından dışlanmıştır ve düşmanın üstün duruma geçmesine sebep olmuştur.Sakumo bu duruma dayanamayarak intihar etmiştir.)Ancak Obito Rin'e karşı beslediği duyguları sebebiylede Rin'i kurtarmak için harekete geçmiştir.Fakat Kakashi arkadaşını yalnız bırakamaz ve Obitoyu kurtarırken sol gözünden ağır bir şekilde yaralanır.Daha sonra Obito ve Kakashi Rin'in bulunduğu mağaraya girerek onu kurtarmaya çalışırlar bu sırada mağara çökmeye başlar ve Obito Rin'in üzerine düşmekte olan kayalardan Rin'i kurtarmak için kendini kayaların altına atarak Rin'i bir köşeye iter.Düşen kaya Obitonun vücudunun sağ tarafını tamamen etkisiz hale getirmiştir.Obito sol sharingan gözünü Rin'in medikal teknikleri sayesinde Kakashiye aktarır ve Kakashiye Rin'e iyi bakmasını söyler.Mağara tamamen yıkılmadan Kakashi ve Rin mağaradan çıkar ve Kopyacı Ninja bu şekilde doğar.Daha sonra bir görev sırasında Kakashi sharinganını bir üst seviye olan Mangekyou Sharingan moduna geçrmeyi başarır.Ancak bu teknik Kakashinin oldukça güççsüz düşmesine sebep olur.Kakashi oldukça gizemli bir shinobidir.Maskesinin altında ne olduğunu asla göstermez ve bu bir sır olarak kalmıştır.Kakashi son olarak Uzumaki Naruto , Haruno Sakura ve Uchiha Sasuke den oluşan 7.takımın hocalığını yapmaktadır.Pain adlı çok güçlü ve sıradışı amaçları olan bir shinobinin Konhaya yapmış olduğu saldırı sırasında çok ağır yaralanmıştır.

En son Anakin tarafından Cuma Tem. 30, 2010 10:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:40 am

Kakashi'nin babasına Beyaz Diş diyorlardı. Hatta bir bölümde bir kukla ustası Kakashi'yi Beyaz Diş sanıp saldırmıştı Neutral
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:44 am

Beyaz Diş lakabıydı onu eklemeyi unutmuşum özür Embarassed asıl adıyla hitap edeyim dedim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:38 am

güzel anlatım çeşke resim de ekleseydin daha güzel olurdu Smile
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:40 am

resimde sorun oldu url yapıştırdım ama bi türlü çıkamdı yani beceremedim desem yeridir. :D ama yinede deniycem :(Y):
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Kadın Mesaj Sayısı : 73

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:27 pm

Bilgiler icin tesekkurler,official sitede hepsi hakkinda bilgileri de iceren wallpaperler var,onlardan koysak cok daha guzel olur bence Wink
Hinata
Administrator
Administrator
Hinata

Kadın Mesaj Sayısı : 46

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:39 pm

Evet resimde olsa daha güzel olurdu ama yinede iyi olmuş tşkler Smile)
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 8:51 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hinata
Administrator
Administrator
Hinata

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:32 pm

ObsCure bu resim çok iyi oldu burda Very Happy saolll
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 10:11 pm

yoğun istek üzerine resimde eklenmiştir Very Happy
Hinata
Administrator
Administrator
Hinata

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 10:38 pm

iyi olmuş Very Happy
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

Erkek Mesaj Sayısı : 428

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 8:54 am

narutonun hayatı kadar gorev yapmıs Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:33 pm

Sizler icindir benim canlarim Kakashi Hatake Tanıtım Herz
NaruHina
Genin
Genin
NaruHina

Erkek Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Kakashi Hatake Tanıtım   Kakashi Hatake Tanıtım Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:27 pm

Saol Ablaaa Very Happy

Kakashi Hatake Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tsunade Tanıtım
» Orochimaru Tanıtım
» Jiraiya Tanıtım
» Temari Tanıtım
» Rock Lee Tanıtım