Orochimaru Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Orochimaru Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Orochimaru Tanıtım

+4
Anakin
MacroIceTR
JackSalvator
aLLen waLker*
8 posters
YazarMesaj
aLLen waLker*
Anbu-C
Anbu-C
aLLen waLker*

Erkek Mesaj Sayısı : 162

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:10 pm

Orochimaru, Sarutobi'nin yani Üçüncü Hokage'nin öğrencilerinden, efsanevi üç Sannin 'den birisidir. Diğer iki Sannin olan Tsunade ve Jiraiya'ya göre daha zeki ve yetenekli olmasına karşın, çarpık ve sapkın bir kişiliğe sahiptir. Yeteneklerinden dolayı Sarutobi, Orochimaru'nun kendi yerini almasını arzu etmişti. Ama kişiliğinden dolayı onun yerine Konoha'nın Sarı Şimşeği Dördüncü Hokage olarak seçildi. Sarutobi ne kadar düzelmesini dilediysede daha sonra da ortaya çıktığı üzere Orochimaru'yu doğru yola sokması mümkün olmadı.

Orochimaru'nun bir vakit en çok ilgilendiği alanlar yasak olarak adledilen tekniklere yönelik alanlardı (çalışması sırasında ölüme sebebiyet verebilecek teknikler). Orochimaru yasak tekniklerle ilgili çalışmaları sonucunda ölümsüzlük olarak da nitelendirebilecek bir teknik geliştirdi. Bu teknik sayesinde akıl ve ruhsal gücünü başka bir bedene aktarıp, o bedeni kendi yeni bedeni olarak kullanabilme yeteneğine sahip oldu. Orochimaru'nun diğer yetenekli olduğu alansa yılanlara yönelik teknikler, örneğin, değişik güçte ve ebatta yılanları çağırabiliyor, dilini yılan gibi uzatabiliyor, kısmi olarak yılana dönüşebiliyor. Orochimaru'ya güç katan diğer bir özelliği ise içinde taşıdığı özel güçlere sahip kılıcı, Kusanagi. Bu kılıç çok sağlam ve güçlü olmasının yanında Orochimaru tarafından uzaktan kontrol edilebilme özelliğine de sahip.

Akatsuki'den ayrılma

Orochimaru,yasak tekniklerini geliştirmek ve dünyadaki tüm jutsuları öğrenme isteği nedeniyle akatsuki adlı örgüte katılmıştır.Partneri Uchiha İtachi olduğunu öğrenince şaşırmıstır.Çünkü Orochimaru, Uchiha klanın Sharinganlarını istiyordu.Ve bir gün İtachi ile görevde iken İtachi'ye yılanları tarafından saldırmıştır ve Uchiha İtachi sharinganını açarak Orochimaru'ya genjutsu yapıp kolunu koparmıştır.Ve ardından İtachi şöyle demiştir;(Orochimaru,senin hiçbir tekniğin benim gözlerimin karşısında işe yaramaz!)Bu yüzden Orochimaru Akatsukiden ayrılmıştır. Akatsuki onu öldürme çabasındayken gizli bir beden değiştirme töreni sırasında Uchiha Sasuke tarafından mühürlenmiştir.Daha sonra sasuke İtachi dövüşünde mühür ortadan kalkmış ve itachi tarafından geliştirilen jutsu ile sonsuz genjutsu dünyasına hapsedildiği düşünülse de bu sırada kendinden kopan bir kaç yılanın etrafa yayılması akıllarda soru işareti bırakmıştır.
JackSalvator
Administrator
Administrator
JackSalvator

Erkek Mesaj Sayısı : 180

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:34 pm

Kötüler içerisinde en karizmatik adamımm >.<
https://narutoturkey.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:59 pm

en sevdiğim ninja lardan bi tanesi ..
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:13 am

orochimaru erkek dimi Very Happy
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Erkek Mesaj Sayısı : 311

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:31 am

e yok daha neler tabi ki erkek Very Happy
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:33 am

ilk gördüğümde kız sandım halada bazen kız gibime geliyor xD
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

Erkek Mesaj Sayısı : 428

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:35 am

Heee kız gecen Tsunadeyle jirayayı cekıstırıolar Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Kadın Mesaj Sayısı : 73

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 8:53 pm

The Hottest guy ever xD Ben onun dogru yola gelmesini cok istiyordum ama....Sad
Nagato Pain Akatsuki
Ninja
Ninja

Erkek Mesaj Sayısı : 6

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 2:29 am

En sevdiğim 3.Kişi Narutoda
P a i n
Ninja
Ninja
P a i n

Erkek Mesaj Sayısı : 6

Orochimaru Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Orochimaru Tanıtım   Orochimaru Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 12:05 am

Vay be

Orochimaru Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rock Lee Tanıtım
» Ino Yamanaka Tanıtım
» Tsunade Tanıtım
» Jiraiya Tanıtım
» Temari Tanıtım