Ino Yamanaka Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Ino Yamanaka Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ino Yamanaka Tanıtım

5 posters
YazarMesaj
aLLen waLker*
Anbu-C
Anbu-C
aLLen waLker*

Erkek Mesaj Sayısı : 162

Ino Yamanaka Tanıtım Empty
MesajKonu: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:30 pm

Ino Yamanaka (Japonca: 山中いの, - Yamanaka İno), Sakura Haruno'nun çocukluk arkadaşıdır. Sakura, geniş alnı yüzünden sıklıkla sataşmalara maruz kalırdı, Ino sayesinde bunun üstesinden gelebildi ve kendi kişiliğini geliştirdi. Sakura'nın kendine güveni, içinde büyümeye başladıkça, kendi hoşlandığı çocuktan Ino'nun da hoşlandığını farketmeye başladı: Sasuke Uchiha. Kısa süre sonra Sakura arkadaşlıklarını bitirdi, böylece Sasuke'nin dikkatini çekmek için doğru düzgün yarışabileceklerdi; bu, aralarında buruk bir rekabetin başlangıcı oldu. İkisi bu rekabeti Çuunin Sınavı'ndaki maçlarının sonuna kadar devam ettirdi fakat sınavdan sonra arkadaşlıklarını yeninden ateşlemeye başladılar. Bununla beraber, ikisi rekabetçi ilişkilerine de devam ettiler. Düşmanlıkları sırasında Ino, sürekli kendi görünümünü düşünen ve insanlara, (örneğin Chooji’ye, görüntüsüne dikkat etmesi gerektiğini çünkü kızların aşırı kilolu erkeklerden hoşlanmadığını söylemesi gibi) ne düşündüğünü söylemekten çekinmeyen, yüzeysel biri hale gelmiştir. Her iki takım arkadaşı da Ino’nun -aşikâr sığlığı nedeniyle- arkadaşlık edeceği insan profiline uymadığı halde (Chooji’nin görüntüsü ve Shikamaru’nun miskinliği açısından), aslında onların iyiliklerini derinden umursar ve aralarında güçlü bir bağ vardır.

Yamanaka klanının bir üyesi olarak Ino, ailesinin çiçek dükkânında çalışır ve kısmen ikebana yeteneği vardır. Animenin doldurma bölümlerinde, dükkândaki zamanını kullanmanın çeşitli yollarını bulabildiği ve bir kişinin ellerinin konumuna bakarak içinden geçenleri söyleyebildiği görülür. Bir Yamanaka olarak zihin-değiştirme jutsusunda uzmanlaşmıştır. Akıl Vücut Değiştirme Tekniği ile Ino, başka bir insanın vücuduna geçebilir (II Kısım’da görüldüğü üzere hayvanlarınkine bile) ve kısa bir süre için kendi vücudu gibi kullanabilir. Bu tekniği defalarca kullanmış olmasına rağmen jutsunun yavaş hızı ve doğası nedeniyle kullanımında başarı oranı düşüktür. Zaman geçtikten sonra Ino, tıbbi jutsu kullanma yeteneği edinir. Mangada bu açıklanmazken animede bu durumun, Ino’nun, doğrudan dövüşte kendini faydalı hissetmemesinin bir sonucu olduğu gösterilir. Böylece Ino, arkadaşlarına faydalı olabilmek için tıbbi becerileri öğrenmede Tsunade’nin ikinci çırağı haline gelir.
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

Erkek Mesaj Sayısı : 428

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 8:29 am

Yaşasın İno Narutodaki Çok az sarışının temsşicisi Very Happy
aLLen waLker*
Anbu-C
Anbu-C
aLLen waLker*

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 8:30 am

aynen Very Happy
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Erkek Mesaj Sayısı : 311

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 8:53 am

Sarışın dedin mi Temari derim arkadaş Very Happy Very Happy Very Happy
aLLen waLker*
Anbu-C
Anbu-C
aLLen waLker*

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 8:55 am

onuda tanıtalım o zaman dimi ama Very Happy
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:21 am

Temari 4ever Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Kadın Mesaj Sayısı : 73

MesajKonu: Geri: Ino Yamanaka Tanıtım   Ino Yamanaka Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:24 pm

Bu kiz 1 ishe yaramiyor Shippuuden`de Ino Yamanaka Tanıtım Icon_biggrin

Ino Yamanaka Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orochimaru Tanıtım
» Jiraiya Tanıtım
» Temari Tanıtım
» Rock Lee Tanıtım
» Deidara Tanıtım