Rock Lee Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Rock Lee Tanıtım 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rock Lee Tanıtım

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:55 am

Rock Lee Tanıtım Rock_lee

Rock Lee, Naruto isimli anime ve manga dizisindeki kurgusal bir karakterdir. Diğer ninjaların aksine hiç bir ninja gücü olmayan Rock Lee, azimli, çalışkan ve hırslıdır. Çok hızlı olması, kalın kaşları ve yuvarlak gözleri ile dikkat çeken Lee, kendi grubundaki çok zeki ve güçlü olan Neji'yi yenmek istemektedir. Daha küçükken arkadaşları Lee'nin kaşları ve hiç bir gücü olmaması ile dalga geçmişlerdir. Bunu gururuna yediremeyen Lee, bir ninja olmak için çok çalışmıştır. Onun bu azimini gören onların takımının Lee gibi kalın kaşlı Jounin öğretmeni (Jap: sensei) Gai-sensei, Lee'ye sen bana çok benziyorsun demiştir. Bunun üstüne Lee kaşlardan mı diye sormuştur. Ama Gai-sensei onun azimini ve hırsını çok iyi bulduğunu söylemiş ve onun saçlarını kendisi gibi kestirip,kendisi gibi elbiseler giydirmiştir. Lee'nin güçleri olmasada harika bir ninjadır, Sasuke'yi yenmiş ve Gaara'yla dövüşlerinde onu yenmek üzere iken yenilmiştir. İlk çıktığı bölümde Sakura'dan çok hoşlandığını belirtmiş ama Sakura'dan karşılık alamamıştır. Çok kibardır ona kötü davrananlara karşı bile saygılıdır. Gaara ile yaptığı dövüş sonrası çok ağır bir şekilde yaralanmıştır ama sonra iyileşmiştir. Bir bölümde Gai-sensei bir içki olan sakeyi bardağın içinde küçük bir damla koyulduktan sonra sonuna kadar su ile doldurur ve Lee bir yudum aldıktan sonra sarhoş olur ve etrafı dağıtır. Sonra bir dövüşte bütün bir sake şişesini içmiştir ve sonra ayakta duramamasına rağmen çok iyi dövüşmüştür tam yenilmek üzere iken Gaara onu kurtarmıştır .Rock Lee'nin tek amacı herkesin onu sadece taijutsu kullanabilmesine rağmen ninja olarak kabul etmesini sağlamaktır.Rock Lee özellikle çalışma azmi bakımında neredeyse diğer bütün akranlarından ayrıdır.Onun çalışma tekniği "Bir çalışma hatası başka bir çalışmayı doğurur" şeklindedir.Antremanda hedefi tuttaramazsa bile kendine verdiği ceza yine bir antremandır.Eğer naruto'daki karakterleri nitelik olarak belli bir sınıfa tabii tutarsak Rock Lee "çalışma ve azim" dir.Rock Lee,bu çalışmasının ürünlerini Gaara ile olan dövüşünde almıştır.Küçük yaşına rağmen vücudundaki çakra kanallarının 5 tanesini açabilmektedir."Ura Renge" yi yapabilmek için 3 çakra kapısı açmak yeterli iken Rock Lee bunu 5 kapı ile yapmıştır. Ura Renge bir secondry lotus'tur yani ikinci Nilüferdir.Rock Lee'nin dediği gibi,"Konohou'da Nilüferler iki kez açar."

Alıntıdır...
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Kadın Mesaj Sayısı : 73

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:29 pm

Bu cocuk beni hep gulduruyor Very Happy
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Erkek Mesaj Sayısı : 311

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 4:35 pm

wakarimasta Gai-sensei Very Happy Very Happy
aLLen waLker*
Anbu-C
Anbu-C
aLLen waLker*

Erkek Mesaj Sayısı : 162

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:06 pm

Sarhoş dövüşme şekli bambaşka bu adamın Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:10 pm

1 de ''Hay,Gai-Sensei'' Very Happy
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:21 pm

Gai-sensei nin söylediği şeyleri ağlayarak kağıda yazışı var dı unutamıyorum onu gaarayı akatsukiden kurtarıp konohaya döndüklerinde Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:22 pm

Anakin,benim de en sevdiyim hisseleri o,oldum gulmekten o zaman Very Happy ben de 1 zaman orochimarunun 1 sozunu tipki Lee gibi(ama aglamadan)yazmisdim kagita xD
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:25 pm

iyi ağlamadan olması iyi olmuş Very Happy Very Happy Very Happy
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:30 pm

Anakin,evet ya Very Happy ama cok guzel soz dedi Orochimaru''senden ustun biri ile konusurken terbiyen senin esil yuzunu gosterir'' vay be
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:35 pm

onu bunu bilmem de benim bu animede en çok güldüğüm sahne naruto shippuuden 55. bölümün başlarında naruto hastanede bi sedyenin üstünde uyuya kalmış sakura onu uyandırmaya çalışıyo ve naruto uyanır uyanmaz bi cümle söylüyo orda şimdi burda söylemeyeyim ayıp kaçar Very Happy Very Happy bu arada o sözü sai ye mi söylüyodu ?
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:36 pm

Onu Sai de mi soyluyordu yoksa Sai ye mi soyluyordu?bunlardan hangisi?anlamadim pek Very Happy
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:39 pm

hani o senin söylediğin cümle varya 'senden ustun biri ile konusurken terbiyen senin esil yuzunu gosterir' bu cümleyi diyorum orochimaru bunu saiye söylüyodu galiba onu demek istedim Very Happy
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

Erkek Mesaj Sayısı : 428

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:21 am

Drunken Fİst
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Rock Lee Tanıtım   Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:22 pm

Anakin demiş ki:
hani o senin söylediğin cümle varya 'senden ustun biri ile konusurken terbiyen senin esil yuzunu gosterir' bu cümleyi diyorum orochimaru bunu saiye söylüyodu galiba onu demek istedim Very Happy

he...anladim shimdi Rock Lee Tanıtım Icon_biggrin
Dattebayo
Ninja
Ninja
Dattebayo

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Rock Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: adam süper    Rock Lee Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2015 7:20 pm

ama benim taijutsu favorim guy kakashiye karşı geliştirdiği teknik müthiş

Rock Lee Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deidara Tanıtım
» Ino Yamanaka Tanıtım
» Tsunade Tanıtım
» Orochimaru Tanıtım
» Jiraiya Tanıtım