Naruto nun sonu nasıl bıter ? 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Naruto nun sonu nasıl bıter ? 70518397
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Naruto nun sonu nasıl bıter ?

+5
MacroIceTR
Zebra
Anakin
Suigetsu
JackSalvator
9 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Naruto nun sonu nasıl bıter ? Empty
MesajKonu: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:30 pm

Soru basıt sızce nasıl bıter ?

Bence naruto hokage olur sasuke de en buyuk suclu nınja olur bu ıkısı dovusurler ıkısıde bırbırını oldurur bıter..
JackSalvator
Administrator
Administrator
JackSalvator

Erkek Mesaj Sayısı : 180

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:35 pm

Bencede zaten Naruto Hokage Olmazsa Mangakanın evini taşlarlar.Sasukede ya Bok yoluna gider yada imana gelir bilmiyorum yani >.<
https://narutoturkey.yetkin-forum.com
Suigetsu
Administrator
Administrator
Suigetsu

Erkek Mesaj Sayısı : 249

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:42 pm

narutoyla sasuke kapışır assuke yenilir , hareket edemez hale gelir ve naruto konuşmaya başlar tabi ister istemez dinler , imana gelir naruto hokage olur ,sasukede konohaya geri döner mutlu son Smile Very Happy
https://narutoturkey.yetkin-forum.com
Anakin
Sannin
Sannin
Anakin

Erkek Mesaj Sayısı : 311

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:43 pm

naruto hokage olmasın ya çok klasik olur konohamaru olsun Razz
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

Erkek Mesaj Sayısı : 428

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:03 am

hokage olup geberir sasukede akatsuki lideri olur iksinin savası nesillerden nesile dolasır Very Happy
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:03 am

Oldumu ?
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:42 am

Naruto Hokage olur sasuke ile dövüşür sasuke yenilgiye uyrar bunun üzerine Konaha'ya akatsuki ile birlikte saldırı hazırlar saldırıda tobi hariç tüm akatsuki üyeleri ve naruto ölür konahamaru/shikimaru yeni hokage olur
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:27 am

Aynen ha bide macroı yachiru bulmusun Very Happy
MacroIceTR
Jounin
Jounin
MacroIceTR

Erkek Mesaj Sayısı : 222

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:36 am

forumdan bir arkadaştan istedim o buldu Very Happy
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:00 am

SAOLLLL
ObsCure
Genin
Genin
ObsCure

Kadın Mesaj Sayısı : 73

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:11 pm

Ben Naurtonun Hokage olmasini istiyorum,oyle olacagina inaniyorum,mutlu son olsun,Konohamaru da 7ci Hokage olur.Amma Sasukeni bilemiyorum...olse daha guzel olur Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_silent
Zebra
Mizukage
Mizukage
Zebra

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:51 pm

ObsCure demiş ki:
Ben Naurtonun Hokage olmasini istiyorum,oyle olacagina inaniyorum,mutlu son olsun,Konohamaru da 7ci Hokage olur.Amma Sasukeni bilemiyorum...olse daha guzel olur Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_silent

naruto en erken 8 . hokage olur Very Happy 6. mangada seçildi o geberdi Yani 7. seçildi ama hala genin Very Happy
akcesmeli
Ninja
Ninja

Erkek Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:00 am

6. Seçildi Diyorsunda Resmi Değildi 6. hokage Köyün Jouninleri onu tanımadı ve Sasuke Tarafından Danzou öldürüldü Sonrada Komadan Tsunade Çıktı

Benim hayalim Naruto Hinata ile Evlenir Hokageliği Konohamaruya Verir
Kendisi Büyük ihtimal Benim Düşünceme Göre 2. 6 Yolun bilgesimi ne ondan olacak Smile dünyaya sahip çıkıcak ben böyle istiyorum ve Tüm Göz Yeteneklerinin En üstünü bir gözünün olması inanılmaz Döğa yeteneklerine Sahip olması bu nedir Ateş Su Elektrik Toprak Su Tüm Yeteneklerin bir ARada Toplandığı bir güç olacak veJuubinin Yöneticisi olcak kapasitede biri görüyorum

belki abartmışımdır şimdiden Kusuruma bakmayin Manga ile olan hayallerimide baltalamayin:) bu şakaydıSmile

Sasukeye Gelince Kimileri Tobi Kimileri Madara Desede Gerçeği Bekleyerek Görücez Sasukeyi Naruto öldürür Diğer Uchialı O uçuk şahsiyet Sasukenin Gözünüde isteyecektir Daha önce dediği Gibi Sasuke Bizi Akatsuki Değil biz akatsukiyi kullanacağız demişti burda o uçuk güçteki şahsiyetin bence sasuke amaçlarının ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor ve Safa Yatıyor Onuda Sasuke öldürür ve o uçuk insan Sasuke olur ama 6 yolun bilgesi Naruto bir senju olduğunu bulur ve o uçuk insanın dediği gibi siz mecbursunuz bi gün dövüşmeye lafına uyarlar ve 1. hokage ve madara gibi dövüşürler:) Tabi Sasuke Rahmete kavuşur:)
NaruHina
Genin
Genin
NaruHina

Erkek Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 1:54 pm

Sakura medical jutsu yaparken bir hata sonucu ölür.Sasuke'nin Eternal Mangekyou Sharingan'ı wrdır.Akatsuki lideridir.Naruto 5.hokagedir Kakashi ölür.Konohamaru Jounin olur Akamaru'nun ısırması sonucu Kiba kuduz olure ve ölür bunun üstüne belediye Akamaru'yu uyutur.Hinata Naruto'yla evlenir.Shino fakirleşir böceklerini yer. birinin genzine kaçması sonucu can verir.Neji dilenci olmuştur.(diyeceğimi sanıyorsunuz)Hayır Neji Jounin olmuştur Rock Lee Anbu'dur Sonunda I.Dünya Savaşı gibi Konoha,Kum ve Ses birleşir.Diger koylere karsı savasırlar.Bu 3Lü kaybeder Konoha düşer Naruto ölür rock lee agğır yaralanır nejiye otobüs carpar sasukeyi öcüler yer konohamarunun kolu kopar onunda Rinnegan ı wrdır Pein i öldürüp almıştır ama Rinnegan bi uyuzluk cıkarıp konohamaruyu öldürür.Sonra ichigo Konoha nın hokagesi olur edward elric jounin olur Akademide Sigara içilir Okuldan kaçılır öğrenciler gothic dir

Kısacası...

Herkez mutllu olur Very Happy
Nagato Pain Akatsuki
Ninja
Ninja

Erkek Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: Naruto nun sonu nasıl bıter ?   Naruto nun sonu nasıl bıter ? Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 2:53 am

xD NaruHina Süper yazmışşın

Naruto nun sonu nasıl bıter ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Narutonun Sonu :P
» Nasıl imza koycam :S
» Yeni Tema'yı Nasıl Buldunuz??
» Naruto Vs DBZ
» Naruto Fan